VŠEM Školka > Pedagogové Školky VŠEM

Pedagogové Školky VŠEM

Mateřská škola VŠEM vznikla na základě našeho konceptu, který se opírá o dvě základní myšlenky: "Docela malé děti jsou ještě schopné se soustředit na jednoduché věci a radovat se z nich." A z myšlenky, kdy nechceme poukazovat jen na nedostatky dětí, ale chceme se k dětem za všech okolností chovat respektujícím způsobem. Na 6 dětí připadá 1 pedagožka/učitelka.

Diana Černá

Diana Černá

Ředitelka Mateřské školy VŠEM

Dlouholeté zkušenosti v oblasti managementu, vedení početného týmu zaměstnanců, lektorské a pedagogické zkušenosti.
Administrativní a organizační zajištění Mateřské školy VŠEM. Aktivní znalost českého, anglického, ruského, bulharského a německého jazyka.

Více
Bc. Michaela Štveráková

Bc. Michaela Štveráková

Zástupce ředitelky Mateřské školy VŠEM

Absolventka Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, obor Učitelství pro mateřské školy. Dlouhodobě spolupracuje s MŠ VŠEM, připravuje zábavný a vzdělávací program pro děti v linii odborného pedagogického dozoru, má dlouholeté zkušenosti s hlídáním dětí v rodinách. Dále se vzdělává v oboru pedagogika předškolního věku. Mezi záliby patří cestování, sport a literatura. Hraje na klavír a zobcovou flétnu.

Více
Bc. Veronika Klímová

Bc. Veronika Klímová

Asistentka ředitelky Mateřské školy VŠEM

Absolventka Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy obor Učitelství pro mateřské školy. Zajišťuje pedagogický dozor v MŠ VŠEM s ohledem na Školní vzdělávací program, aktivně se podílí na hlídání dětí MŠ VŠEM v domácím prostředí, dlouholeté zkušenosti s hlídáním dětí v rodinách v rámci spolupráce s hlídací agenturou. Pokračuje ve vzdělání v oboru pedagogika předškolního věku. Mezi zájmy patří cestování, sport a kultura. Hraje na klavír a zobcovou flétnu.

Více
Bc. Markéta Odložilíková

Bc. Markéta Odložilíková

Učitelka Mateřské školy VŠEM

Vystudovala obor porodní asistentka na Zdravotně sociální fakultě (JČU) a v současné době si rozšiřuje vzdělání o další specializaci studiem magisterského programu. Ráda pracuje s dětmi, kdy její vzdělání a praxe jí umožňují pečovat i o velmi malé děti. Odborně zajišťuje zdravotní a organizační chod mateřské školy. Mezi její zájmy patří cestování, literatura a sport (in-line brusle, aerobik, lyžování).

Více
Ing. Gabriela Krejčová

Ing. Gabriela Krejčová

Učitelka Mateřské školy VŠEM

Vystudovala obor Mezinárodní obchod a regionální studia na Metropolitní univerzitě v Praze. Ráda pracuje s dětmi a během studia se věnovala hlídání dětí v rodinách. V rámci podpory integrace cizinců zajišťuje v naší mateřské škole rozvoj jazykových kompetencí dětí z multikulturního prostředí. Bohaté praktické zkušenosti s výchovou a rozvojem dětí získala v rodině péčí vlastního syna. Již několik let vede dětský oddíl dobrovolných hasičů Zdislavice. Mezi záliby patří rodinné výlety, vaření a sport. Mluví česky, anglicky a německy.

Více
Bc. Barbora Fuksová

Bc. Barbora Fuksová

Učitelka Mateřské školy VŠEM

Absolventka Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy obor Učitelství pro mateřské školy. Aktivní praxe v mateřských školách již od roku 2010. Díky působení ve státních i inovativních mateřských školách, získala zkušenosti s různými modely výuky. Zajišťuje odborný vzdělávací dozor dětí s ohledem na věk a vývojové možnosti. Zkušenosti s hlídáním dětí v domácím prostředí v rámci spolupráce s hlídací agenturou. Hraje na klavír a zobcovou flétnu. Mezi záliby patří cestovaní, tanec, plavání.

Více